Sacensību kalendārs 2019. gadam

2018. gada sacensību kalendāra arhīvs 


Janvāris

 

12.01. – 13.01.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (Nolikums) (Rezultāti)

                  12.01.    15:00*   (4 kārtas) 
                  13.01.    11:00     (4 kārtas) 

 

18.01. – 20.01.  Latvijas 2019. gada jauniešu čempionāta pusfināls (grupas U-8 un U-10) (Nolikums) (Finālam kvalificējušies dalībnieki)

 (Rezultāti U-8) (Rezultāti U-10) 

 

                  18.01.    17:00*   (2 kārtas) 
                  19.01.    15:00     (2 kārtas) 

                  20.01.    11:00     (3 kārtas)

 

25.01. – 27.01.  Latvijas 2019. gada jauniešu čempionāta pusfināls (grupas U-12 un U-14) (Nolikums) (Finālam kvalificējušies dalībnieki)(Rezultāti U-12) (Rezultāti U-14)  

                  25.01.    17:00*   (2 kārtas) 
                  26.01.    15:00     (2 kārtas) 

                  27.01.    11:00     (3 kārtas)

 

Februāris

 

01.02. – 03.02.  Latvijas 2019. gada jauniešu čempionāta pusfināls (grupas U-16 un U-18) (Nolikums) (Finālam kvalificējušies dalībnieki)(Rezultāti U-16) (Rezultāti U-18)  

                  01.02.    17:00*   (2 kārtas) 
                  02.02.    15:00     (2 kārtas) 

                  03.02.    11:00     (3 kārtas)

 

09. – 10.02. Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm (Nolikums) (Rezultāti) 

                  09.02.    15:00*   (4 kārtas)   
                  10.02.    
11:00     (4 kārtas) 

 

16. – 17.02. Latvijas 2019. gada komandu čempionāta 1. posms (Nolikums) (Rezultāti)

                  16.02.    12:00*   (1. kārta) 

                  16.02.    17:00   (2. kārta)  

                  17.02.    12:00   (3. kārta)  

 

23.02. – 24.02.  47. Cerību kauss – pusfināls (Nolikums) (Rezultāti)
 

                  23.02.    15:00*   (3 kārtas) 
                  24.02.    11:00     (4 kārtas) 

 

Marts

 

02.03. – 03.03.  Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (Nolikums) (Rezultāti)

                  02.03.    15:00*    (4 kārtas)  

                  03.03.    11:00      (4 kārtas)

 

08.03. – 10.03.  Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (Nolikums) (Rezultāti)

                  08.03.    17:00*   (2 kārtas) 
                  09.03.    15:00     (2 kārtas) 
 

                  10.03.    11:00     (3 kārtas) 

 

 

11.03. – 15.03.  Latvijas 2019. gada jauniešu čempionāta fināls (Nolikums) (Rezultāti)
                  11.03.    13:00*   (2 kārtas) 
                  12.03.    10:00     (2 kārtas) 

                  13.03.    10:00     (2 kārtas) 
                  14.03.    10:00     (2 kārtas) 

                  15.03.    10:00     (1 kārta) 

 

23.03. – 24.03.  47. Cerību kauss – fināls (Nolikums) (Rezultāti)

                  23.03.    15:00*   (3 kārtas) 
                  24.03.    11:00     (4 kārtas) 

  

30.03. – 31.03.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (Nolikums) 

                  30.03.    15:00*   (4 kārtas) 
                  31.03.    11:00     (4 kārtas) 

 

Tiesneši: Edgars Ungurs – tālr. 25935355, Toms Kalniņš - tālr. 29967610

 
*Dalībnieku reģistrācija turnīriem sākas 30 minūtes pirms pirmās kārtas