Rīgas Šaha skolā 25. un 26. maijā notika klasifikācijas turnīrs iesācējiem, kurā piedalījās 42 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Katrīna Slivkina.

Turnīra rezultāti

Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas, astoņās kārtās un labākais rezultāts šajā turnīrā bija Katrīnai Slivkinai, kura ieguva 7 punktus. Interesanti, ka arī otro vietu turnīrā ieguva, meitene, proti, Marta Groma ar 6 punktiem. Trešo vietu meitenēm ar 5 punktiem ieguva Undīne Skreitule, kurai kopvērtējumā 15. vieta. 

Puišiem pirmo vietu un trešo vietu kopvērtējumā ieguva Deniss Smoļakovs ar 6 punktiem, otro vietu puišiem un 4. kopvērtējumā arī ar 6 punktiem ieguva Gustavs Segliņš, savukārt trešo vietu puišiem ar 5,5 punktiem ieguva Verbovskis Daniils, kas kopvērtējumā deva 5. vietu.

Visi turnīra dalībnieki, kuri ieguva vismaz 5 punktus, tika arī pie IV sporta klases šahā. Šajā turnīrā tas izdevās pirmajiem 15 dalībniekiem:

Vieta Uzvārds Vārds
1. Slivkina Katrīna
2. Groma Marta
3. Smoļakovs Deniss
4. Segliņš Gustavs
5. Verbovskis Daniils
6. Dobelis Davids
7. Zvejnieks Eduards
8. Ziņģis Edgars
9. Savinkins Marks
10. Žideļūns Ralfs
11. Dudkins Arsenijs
12. Miheikins Bogdans
13. Tumanovskis Rinalds
14. Rasa Henriks
15. Skreitule Undīne