Rīgas Šaha skolā pašā marta izskaņā, 30. un 31. martā notika klasifikācijas turnīrs iesācējiem, kurā bija ievērojamais dalībnieku skaits, proti, piedalījās 70 dalībnieki. Par turnīra uzvarētāju kļuva Artemijs Ļebedevs. Turnīra rezultāti.

Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas, astoņās kārtās un labākais rezultāts šajā turnīrā bija diviem dalībniekiem, kas ieguva 7 punktus. Labāki papildrādītāji bija Artemijam Ļebedevam, kurš līdz ar to ieguva pirmo vietu, bet otro vietu ieguva Aleksandrs Turs. Trešo vietu ieguva turnīra labākā meitene Elīna Ozoliņa, kura izcīnīja 6,5 punktus. Savukārt meiteņu balvas vēl attiecīgi ieguva Anastasija Petuhova ar 6 punktiem, Aļona Tolmačeva ar 5,5 punktiem un Tabita Turka ar 5 punktiem. 

Visi turnīra dalībnieki, kuri ieguva vismaz 5 punktus, tika arī pie IV sporta klases šahā. Šajā turnīrā tas izdevās 21 dalībniekam:

1 Artemijs Ļebedevs 
2 Aleksandrs Turs 
3 Elīna Ozoliņa 
4 Mihails Pučinskis 
5 Bruno Bukšs 
6 Ansis Kantāns 
7 Klāvs Romanovskis 
8 Jānis Dābols 
9 Anastasija Petuhova 
10 Aļona Tolmačeva 
11 Dmitrijs Fjodorovs 
12 Stanislavs Tkačovs 
13 Olivers Treijs 
14 Sarkiss Ambarcumjans 
15 Tabita Turka 
16 Aleksei Bain 
17 Jēkabs Kantāns 
18 Mira Selnitsyna 
19 Deniss Preženņikovs 
20 Vladimirs Nikitins 
21 Artūrs Skakunovs 

Aicinām visus IV sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru 6. un 7. aprīlī!