Pirmais oficiālais turnīrs Rīgas šaha skolā 2019. gadā bija iesācēju klasifikācijas turnīrs 12. un 13. janvārī, kurā piedalījās 45 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Gabriels Dorians Šulmans.

Vienas no pirmajām sacensībām, kas norisināsies Rīgas Šaha skolā 2019. gadā būs atklātie (parasti piedalās gan tikai puiši) Pasaules un Eiropas čempionāta atlases turnīru pusfināli. Sacensību nolikums.

Lūgums pievērst uzmanību, ka tie ir pārcelti par nedēļu vēlāk, nekā tika plānots iepriekš provizoriskajā kalendārā! Iemesls tam ir tāds, ka 12.01. - 13.01. notiks Latgales jauniešu čempionāts, no kura arī var kvalificēties finālam. Tāpēc, lai turnīri nepārklātos, pusfināli notiks vēlāk.

Pusfināli notiks sākot no  18. janvāra, attiecīgi trīs nedēļas nogales pa šādām vecuma grupām:

18.-20.01. Z-8, Z-10

25.-27.01. Z-12, Z-14

01.-03.02. Z-16, Z-18

Rīgas Šaha skola

uzņem 6 līdz 9 gadus vecus audzēkņus profesionālās ievirzes sporta izglītības programmā – šahs.

Lai izdevies, prieka pilns un šaha notikumiem un panākumiem bagāts Jaunais Gads!

Jau drīzumā būs zināms precīzs Rīgas Šaha skolas sacensību kalendārs 2019. gada janvārim, tikmēr aicinām iepazīties ar Latvijas Šaha federācijas izveidoto nākamā gada provizorisko sacensību kalendāru, ar janvārī gaidāmiem šādiem turnīriem:

4. janvāris – 8. janvāris Latvijas čempionāta ¼ fināls, Rīga

11. janvāris – 13. janvāris Latvijas jauniešu čempionāta posms U-08, U-10, Rīga

18. janvāris – 20. janvāris Latvijas jauniešu čempionāta posms U-12, U-14, Rīga

19. janvāris – 20. janvāris Latvijas čempionāta Kurzemes atlase, Liepāja

25. janvāris – 27. janvāris Latvijas jauniešu čempionāta posms U-16 U-18, Rīga

Svētdienas vakarā Rīgas Šaha skolas telpās noslēdzās Latvijas komandu čempionāts. Par titulu šogad cīnījās divpadsmit komandas, kas aizvadīja apļa turnīru trīs posmos. Pēc gada pārtraukuma titulu ieguva "Termo-Eko/RŠF", uzvarot visos vienpadsmit mačos. Ziņo Latvijas Šaha federācija.